Nowości

Dywante.pl - dywany dziecięce

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowości! Dodaliśmy do naszej oferty mnóstwo dziecięcych dywanów. Kolorowa kolekcja naszych najnowszych modeli zadowoli nawet najbardziej wybrednego malucha, natomiast dzięki szerokiej gamie kolorystycznej z łatwością dobiorą Państwo dywan pasujący do pokoju dziecka.

Nasze najnowsze modele to produkty wykonane w technologii Heat-set carving co oznacza, że są to modele wykonane z wysokiej jakości włosia o dużej gęstości, które wykonane jest z uszlachetnionej przez termiczną stabilizację przędzy polipropylenowej. Dzięki zastosowaniu takiego materiału produkt jest antyalergiczny, bezpieczny dla astmatyków. Te dywany znakomicie poddają się wszelkim zabiegom czyszczącym – przede wszystkim praniu szamponem i odkurzaniu.

Poprzez zabieg wycinania dywan sprawia wrażenie trójwymiarowego, co więcej są one bardzo przyjemne w dotyku, więc stanowią doskonałą dekorację oraz miejsce zabaw w pokoju dziecięcym.

Poniżej prezentujemy trzy modele z naszych nowości:

Dywante.pl - Dzungla Dywante.pl - Miasteczko Dywante.pl - Skrzydlaty Fiolet
Dżungla kremowa Miasteczko Skrzydlaty Fiolet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>