Dywany

Sklep z dywanami Dywante

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele modnych wzorów dywanów. Nasze dywany to produkty najwyższej jakości, wykonane z zachowaniem wszystkich norm i standardów obowiązujących na terenie Unii Europejskiej. Zarówno wykorzystany materiał, jak i farby, są bezpieczne dla zdrowia oraz środowiska. Dbamy o wysoką jakość naszych dywanów. Są one bardzo wytrzymałe, łatwe w utrzymaniu czastości i zachowują intensywne barwy przez lata.

W bogatej ofercie naszego sklepu internetowego z dywanami znajdują się kolekcje dywanów dla dzieci, a także tradycyjnych, ekskluzywnych i nowoczesnych. Posiadamy również modne dywany z długim, przyjemnym w dotyku włosiem typu shaggy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dywanami!

× Kategoria: Dywany nowoczesne × Dywany exclusive × Dywany tradycyjne × Dywany dla dzieci × Dywany ręcznie wycinane × Dywany wełniane (ręcznie tkane) × Nowości × Tanie dywany × Pełna oferta × Akcesoria × Dywany shaggy × Nowości × Promocje × Chodniki ×

× Rodzaj: Heat-Set × Fryz × 100% Poliester × 100% Akryl + Lurex × PP BCF × 100% Akryl × 100% Viscose × 100% Akryl + Cotton basik × 100% Akryl + Cotton × 100% PP Heat Set Friese × Tkany × 100% bawełna × 100 % Polipropylen ×

× Kształy: prostokąt × owal × pozostałe × okrąg ×

× Kolor: czerwony × brązowy × pomarańczowy × żółty × beżowy × zielony × turkusowy × niebieski × fioletowy × różowy × biały × szary × czarny × złoty ×

× Długość:

× Szerokość:

× Cena:

× Szukana fraza:

Ilość produktów: 42

Dlaczego warto postawić na dywany?

Dywany to absolutnie ponadczasowy i niezastąpiony element aranżacji wnętrza. Nic tak jak dywan nie ociepla pomieszczenia i nie nadaje mu przytulności. Odpowiednio dobrane dywany wspaniale podkreślą lub zdefiniują charakter każdego salonu czy sypialni, a w razie potrzeby, optycznie je zwiększą lub zmniejszą.

Obecnie dywany zaskakują bogactwem wzorów, fasonów, a nawet wykorzystanych w produkcji materiałów. Obok modeli klasycznych, dostępnych jest coraz więcej dywanów nowoczesnych, przyciągających uwagę oryginalnym wzornictwem, nietypowymi kształtami oraz nieograniczoną kolorystyką.

Jednak nie tylko walory estetyczne decydują o tym, że tak chetnie sięgamy po dywany. To nieocenieni sprzymierzeńcy w razie potrzeby izolacji akustycznej wnętrza. Pomagaja one nie tylko wygłyszyć dźwięki dobiegające spod podłogi, ale także w dużym stopniu poprawiają akustykę pomieszczenia. Dywany zapobiegają bowiem ślizganiu się fali dźwiękowej po ścianach i podłogach, a tym samym znacząco poprawiają  jakość i wyrazistość dźwięku.

Dywany wykorzystuje się również do regulowania mikroklimatu wnętrz. I chodzi tu nie tylko o realne podniesienie temperatury w pokoju, ale również o wykreowanie w niej przyjemnej, zachęcającej do wypoczynku atmosfery. Dywany to wspaniałe regulatory poziomu wilgotności w naszych mieszkaniach, które chłoną nadmiar wilgoci z powietrza, magazynują ją i oddają, kiedy poziom wilgotności za bardzo spada. To szczególnie ważne w sezonie grzewczym.

Jeszcze do niedawna istniało przekonanie, że dywany stanowią wspaniałą pożywkę dla roztoczy i kurzu, a tym samym wzmagają objawy alergii. Nowe materiały, z których produkowane są dywany w połączeniu z nowoczesną technologią produkcji sprawiają, że w olbrzymiej gamie modeli bez problemu znajdziemy dywany antyalergiczne i ekologiczne, charakteryzujące się antystatycznością, wytrzymałością i łatwością w pielęgnacji.