Cenne porady


Dlaczego warto kupić dywan?

  • ociepli wnętrze
  • sprawi, że wnętrze będzie bardziej przytulne
  • zapewni izolację cieplną
  • gwarantuje ilozację akustyczną
  • ożywi akcentem kolorystycznym
  • zakryje zniszczenia na podłodze

Z pewnością podczas zakupu dywanu borykasz się z wieloma problemami. Jaki dokładnie wybrać dywan, z jakiego dokładnie materiału ma być wykonany, czy z włókien sztucznych czy naturalnych. Najważniejsze, aby podobał Ci się estetycznie. Dywan powinien być przyjemny w dotyku, miękki i łatwy do codziennego czyszczenia.

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów, od prostokątnych shaggy do owalnych z tradycyjnymi tureckimi wzorami. Wybierając kolor i wzór zwróć uwagę na wnętrze do którego chcesz zakupić dywan. 

Dywan shaggy idealnie sprawdzi się do sypialni, jego długie runo będzie idealne, gdy rano wstając położysz stopy na miękkim dywanie. Kolor zależy od gustu i aranżacji wnętrza. Gdy jest to małe pomieszczenie unikaj ciemnych kolorów, które sprawią, że wnętrze będzie sprawiać wrażenie optycznie mniejszego. Idealnie sprawdzą się kolory pastelowe. Gdy wybierasz dywan do salonu warto zdecydować się na odważniejszy wzór i kolor. Szczególnie gdy całe wnętrze utrzymane jest w tradycyjnej aranżacji - dywan je nieco ożywi. Gdy wybierasz dywan do pokoju dziecięcego ważne aby miał ciekawy wzór, który zainteresuje dziecko. Dla małego wielbiciela motoryzacji warto wybrać dywan z torem dla samochodów, który stworzy dodatkowe miejsce do zabawy. Dla dziewczynki można wybrać dywan z pięknym kucykiem lub dywan z motylkami.